Клас театрального мистецтва

Театральний світ – це світ зі своїми особливостями і закономірностями. Викладачем класу театрального мистецтва працює Кришталь Світлана Георгіївна, тут учні навчаються сценічної гри, мистецтва перевтілення в образ героя, розвивають своє творче мислення, фантазію, зорову пам’ять, спостережливість, оволодівають навиками сценічного мовлення. Метою навчання в класі є ознайомлення, вивчення й оволодіння елементами акторської майстерності, сценічної мови і культури; розвиток фантазії та уяви, творчих здібностей; створення можливостей для самовираження вихованців; виховання естетично розвиненої особистості; допомога учню у виборі майбутнього життєвого шляху. Постановка сценок, мініатюр, скетчів, зримих віршів, театральні постановки творів, казок– все це направлено на залучення учнів до театрального мистецтва та літератури.