Електрична енергія

ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія

(Електрична енергія)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації, якість товару повинна відповідати державним стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації для даного виду Товару.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість обрахована відповідно до середньо ринкового рівня цін на даний вид товару шляхом здійснення пошуку серед загальнодоступної інформації, яка знаходиться в мережі Інтернет, в т.ч. на сайтах постачальників даного товару, в електронній системі закупівель ProZorro встановлено очікувану вартість предмету.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення обґрунтовується розміром видатків бюджету, запланованих на 2023 рік.