Комунальний заклад
"Дитяча школа мистецтв"

1966 році в м.Новий Буг була відкрита дитяча музична школа. Її засновник та перший директор – Онуфрієнко Григорій Савелійович. Також великий внесок в розвиток школи зробили наступні директори – Гершунович Леонід Абрамович, Майстренко Людмила Олександрівна, Бібік Інна Анатоліївна. З 2005р. заклад очолює завжди дієва, відповідальна людина, педагог з 25-річним стажем (випускниця Новобузької дитячої музичної школи) – Євдокімова Любов Тимофіївна.

Більше 50 років Новобузька дитяча школа мистецтв належить талановитим дітям нашого краю. Саме в цьому закладі формуються юні душі за законами Краси та Гармонії, тут стверджуються переваги вічних цінностей на високих зразках світової культури.

Після реорганізації музичної школи в школу мистецтв, створився сучасний дитячий заклад. В ньому можливості займатися всіма видами мистецтв значно поглибились і розширились. Школа, яка мала великий творчий потенціал з вагомим багажем знань та досягнень, запрацювала з новою силою. Синтез усіх видів мистецтв, взаємопроникнення, взаємозбагачення, поєднали в собі академічні, народні та сучасні форми різнобічного мистецького розвитку дитини. З'явилися нові відділення.

Об'єднуючи під одним дахом музичну, театральну, художню та хореографічну школи, ми даємо можливість талановитим дітям знайти застосування своїх здібностей, пізнати на практиці взаємодію і синкретичну природу різних видів мистецтва, поєднувати навчання в різних класах.

У 2020-2021 навчальному році в Новобузькій дитячій школі мистецтв навчається 311 учнів. У школі працюють 14 кваліфікованих викладачів.

Більше фото тут