Хореографічне відділення

Танець - найпопулярніший з видів мистецтва серед дітей. Він розвиває художньо-естетичний смак дитини, любов до прекрасного. ТАНОК з давніх - давен існував в культурних традиціях в усіх народів, відображаючи їх неповторний колорит.

Завдяки викладачам класу хореографії Погорілецькій Наталії Сергіївні та Завадській Світлані Володимирівні учні на уроках формують поставу тіла, розвивають координацію та ритміку рухів, слух, знайомляться з традиціями нашого народу, світовими культурними традиціями танцю. Ті, хто займаються цим видом мистецтва набувають струнку поставу, легко та граційно рухаються, мають повагу та авторитет серед однолітків.